Tai Lietuva

TAI LIETUVA

Naujienos

      

Knygos „Lietuvos etnografiniai regionai“ pristatymas festivalyje „Skamba skamba kankliai“

Gegužės 28 d. leidykla „Terra Publica“ kviečia visus į festivalį „Skamba skamba kankliai“ ir naujausios leidyklos knygos „Lietuvos etnografiniai regionai” pristatymo renginį gegužės 28 d. 16:30, Vilniaus rotušėje, Didžiojoje salėje.

Plačiau

Speciali akcija artėjančios Tėvo dienos proga!

Ar jau žinote ką dovanosite savo mylimiems tėveliams Tėvo dienos proga? Tik dabar puiki dovana – knyga „Įdomiausi Lietuvos technikos paminklai“ už ypatingą kainą – tik 16.68 Eur. Pradžiuginkite savo brangiausiuosius!

Plačiau


Fotografijų paroda „Lietuvos miestai ir miesteliai“ Lietuvos bibliotekose

Nuo gegužės 4 d. Kauno apskrities viešoji biblioteka ir leidykla „Terra Publica“ kviečia visus apsilankyti knygos „Lietuvos miestai ir miesteliai“ nuotraukų parodoje pristatančioje Lietuvos gyvenviečių archyvines ir dabarties nuotraukas. Dabartines miestų ir miestelių fotografijas užfiksavo fotografas, keliautojas ir ne vieno kelionių žinyno sudarytojas Vytautas Kandrotas, kurio nuotraukos papuošė 2014 m. išleistą leidinį „Lietuvos miestai ir meisteliai“. Didžiąją archyvinių nuotraukų dalį leidiniui paskolino Lietuvos gyvenviečių nuotraukas renkantis privatus kolekcininkas Petras Kaminskas.

Plačiau

Kovo 11-oji: pagerbkime Lietuvos laisvės 25-metį

Lietuvių tautai teko patirti daug išbandymų – kęsti nesibaigiančias represijas, trėmimus, propagandą, gyventi tyloje, be savasties, be laisvės... Drąsus žingsnis buvo žengtas ir nepriklausoma Lietuvos valstybė atgimė 1990 m. kovo 11 d., Aukščiausiajai Tarybai pasirašius Lietuvos Nepriklausomybės Atstatymo Aktą. Kovo 11-oji kiekvieno lietuvio širdyje įgavo kitokią reikšmę – ji tapo vilties, pasididžiavimo, liepsnojančios tautinės dvasios simboliu.

Plačiau


Vilniaus knygų mugėje – pažintis su Lietuvos dvarais ir pilimis

Šių metų vasario 19 d., 10 val., Vilniaus knygų mugėje, Forume-LRT studijoje, įvyko leidyklos „Terra Publica“ knygos „Lietuvos dvarai ir pilys“ pristatymas. Renginio dalyviai pasidalijo mintimis apie Lietuvos kultūros paveldo situaciją, lankytinus Lietuvos dvarus ir pilis bei jų išliekamąją vertę. Dalyvius pristatyme kalbino 2014 metais geriausia LRT radijo laidų vedėja pripažinta ir „Auksine bite“ apdovanota žurnalistė Raminta Jonykaitė („Kultūros savaitė“).

Plačiau

Minime Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną

Vasario 16-oji mums Tai šventė, kurią turime paminėti kartu. Susitikime Vasario 16-ajai skirtuose renginiuose: simbolinių laužų deginimo ceremonijoje Gedimino prospekte, Lietuvos valstybės atkūrimo dienos labdaros pokylyje istoriniuose Ateitininkų rūmuose, koncertuose Vilniaus Katedros ir Kauno Nepriklausomybės aikštėse. Pagerbkime Lietuvos laisvę iškeltomis trispalvėmis!

Plačiau