Tai Lietuva

TAI LIETUVA

Pirkimo taisyklės

 • Pirkėjas, norėdamas įsigyti knygą, skiltyje „E. parduotuvė“ turi išsirinkti norimą knygą.
 • Pirkėjas, pirkdamas albumą, privalo pateikti visą reikiamą informaciją. VšĮ „Terra Publica“ patvirtina, kad tokie duomenys bus išimtinai naudojami užsakant ir pristatant albumą. VšĮ „Terra Publica“ įsipareigoja neatskleisti šios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas su Pirkėjo užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas.
 • Jeigu pristatymo informacija nesutampa su Pirkėjo informacija, Pirkėjas privalo pateikti visą reikiamą informaciją.
 • Jeigu Gavėjo informacija nurodyta teisingai, jis knygą Lietuvoje gaus per 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo. 
Kaip pirkti:
 1. Išsirinkę norimą prekę paspauskite ant jos atvaizdo, pateksite į prekės skiltį. Šioje skiltyje spauskite mygtuką „Į krepšelį“. 
 2. Visas pasirinktas ir į pirkinių krepšelį įdėtas knygas galite matyti puslapio dešiniajame viršutiniame kampe esančiame „Mano krepšelis“ laukelyje.
 3. Norėdami koreguoti pirkinių kiekį, „Mano krepšelis“ laukelyje paspauskite mygtuką „Redaguoti“ ir atsidariusiame lange koreguokite leidinių kiekį ir/ar pasirinktas prekes. Nepamirškite, kad pakoregavę pirkinių kiekį turite paspausti mygtuką „Atnaujinti krepšelį“.
 4. Jei norite iš krepšelio pašalinti tam tikrą pasirinktą prekę, šalia prekės paspauskite mygtuką „Pašalinti“ ženkliuką ir prekė bus pašalinta. Tada atnaujinkite krepšelio informaciją.
 5. Jei turite kupono kodą, įveskite jį į tam skirtą laukelį esantį po pasirinktomis prekėmis. Paspauskite mygtuką „Naudoti kuponą“. Kuponą galite naudoti tik vieno apsipirkimo metu.
 6. Kai suformuojate galutinį savo pirkinių krepšelį, spauskite mygtuką „Pradėti pirkimą“. Tęsdami apsipirkimą, įveskite savo duomenis, pasirinkite pristatymo būdą ir atlikite mokėjimą. Siūlome Jums apmokėjimą per Paysera.lt (buvusi Mokėjimai.lt) sistemą. 
 7. Jei pirkimo metu pasirinkote ne tą pristatymo vietą ar paštomatą, nedelsdami praneškite apie tai el. paštu info@terrapublica.lt. Laiške nurodykite kokiu adresu ar į kurį paštomatą pageidaujate gauti pirkinius.
 

1.        Bendrosios nuostatos

1.1.      Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – Jūs) ir Pardavėjo (toliau – mes) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę, Jums įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje www.TaiLietuva.lt (toliau – e. parduotuvė).

1.2.      Prieš pirkdami e. parduotuvėje Jūs galite užsiregistruoti e.parduotuvės svetainėje arba pirkti prekes kaip svečias.

1.3.      Pirkdami e. parduotuvės interneto svetainėje www.TaiLietuva.lt, Jūs be jokių išlygų ir apribojimų sutinkate su šiomis Taisyklėmis.

1.4.      Registruodamiesi e. parduotuvės interneto svetainėje www.TaiLietuva.lt ir sutikdami su šiomis Taisyklėmis, Jūs patvirtinate, jog turite teisę be jokių apribojimų pirkti e. parduotuvėje parduodamas prekes, t. y. esate:

1.4.1.   veiksnus fizinis asmuo;

1.4.2.   nepilnametis nuo keturiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus asmuo ir turite tėvų arba rūpintojų sutikimą,

1.4.3.   juridinis asmuo / jo atstovas.

1.5.      Jūs, sutikdami su šiomis Taisyklėmis, taip pat sutinkate, kad Jūsų nurodytu el. pašto adresu bus siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekėms užsakyti, mokėti ir pristatyti, taip pat sutinkate, jog el. pašto adresas bus naudojamas tiesioginės rinkodaros bei tyrimo tikslais. Jeigu nesutinkate, kad Jūsų el. pašto adresas būtų naudojamas tiesioginės rinkodaros ir / ar tyrimo tikslais, prašome apie tai informuoti el. paštu info@terrapublica.lt

 

2.         Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo momentas

2.1.      Sutartis tarp Jūsų ir mūsų laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs e. parduotuvėje suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę su mūsų Taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką „Apmokėti“.

2.2.      Kiekviena sutartis, sudaryta tarp mūsų ir Jūsų, yra saugoma e. parduotuvėje.

 

3.         Jūsų teisės

3.1.      Jūs turite teisę pirkti prekes e. parduotuvėje šių Taisyklių ir e. parduotuvės nustatyta tvarka.

3.2.      Jūs turite teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su e. parduotuve, pranešdamas apie tai mums raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos, išskyrus atvejus, kai sutartis sudaryta dėl:

3.2.1.   garso ir vaizdo kūrinių ir fonogramų bet kokiose vaizdo ir garso laikmenose, kompiuterinių programų tiekimo, vartotojui pažeidus pakuotės apsaugas;

3.2.2.   laikraščių, žurnalų ar kitų periodinių leidinių tiekimo;

3.2.3.   dalyvavimo žaidimuose ar loterijose;

3.2.4.   kitais atvejais, kai pirkimo – pardavimo sutarties negalima atsisakyti pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus.

3.3.      Prekių grąžinimo teise Jūs turite teisę pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu grąžinama prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, taip pat, jei ji nebuvo naudojama.

3.4.      Mes neatsakome už tai, kad e. parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitomis savybėmis gali neatitikti realių prekių savybių dėl Jūsų naudojamos įrangos ypatybių.

 

4.         Jūs įsipareigojate

4.1.      Priimti užsakytas prekes ir už jas sumokėti sutartą kainą.

4.2.      Jeigu pasikeičia Jūsų registracijos formoje pateikti duomenys, Jūs privalote nedelsdamas juos atnaujinti. Neatnaujinus duomenų, mes neatsakome už tinkamą mūsų sutarties vykdymą.

4.3.      Jūs, naudodamasis e. parduotuve, sutinkate su šiomis Taisyklėmis ir privalote jų laikytis.

 

5.         Mūsų teisės

5.1.      Jei Jūs bandote pakenkti e. parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, galime be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti Jūsų galimybę naudotis e. parduotuve arba panaikinti Jūsų registraciją.

5.2.      Mes, susidarius svarbioms aplinkybėms, galime laikinai arba iš viso nutraukti e. parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešę Jums.

5.3.      Mes galime vienašališkai pakeisti šių Taisyklių sąlygas bet kuriuo metu. Apie bet kokius pakeitimus Jūs būsite informuojamas prisijungimo e. parduotuvėje metu ir, norėdamas apsipirkti šioje interneto parduotuvėje, privalėsite iš naujo priimti pakeistas sąlygas. Jums nepriėmus pakeistų sąlygų, mes pasiliekame teisę nepriimti Jūsų užsakymo.

 

6.         Mes įsipareigojame

6.1.      Sudaryti visas sąlygas Jums tinkamai naudotis e. parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

6.2.      Pristatyti Jūsų užsakytas prekes, Jūsų nurodytu adresu ir per sutartą pristatymo laikotarpį t.y. per 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo.

6.3.      Mes, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdami pristatyti Jūsų užsakytos prekės, įsipareigojame Jums pasiūlyti analogišką prekę, o Jums atsisakius priimti prekės analogą, grąžinti Jums sumokėtus pinigus per 10 (dešimt) darbo dienų.

6.4.      Jums pasinaudojus prekių grąžinimo teise, mes įsipareigojame grąžinti Jums sumokėtus pinigus per 10 (dešimt) darbo dienų, skaičiuojamų nuo grąžinamos prekės gavimo dienos.

 

7.         Prekių pristatymas

7.1.      Prekės pristatomos Lietuvos Respublikos bei užsakymo formoje nurodytų valstybių teritorijose. Dėl prekių pristatymo į kitą užsakymo formoje nenurodytą teritoriją Jums reikia kreiptis į e. parduotuvę individualiai el. paštu info@terrapublica.lt ir tokiam užsakymui šios Taisyklės negalioja.

7.2.      Prekių pristatymo kaina matoma Jums patvirtinus užsakymą.

7.3.      Prekės yra pristatomos tik gavus visą apmokėjimą už prekes ir pristatymą į mūsų banko sąskaitą, nurodytą užsakymo patvirtinime, mums patvirtinus gautą mokėjimą. Mokėjimai, atlikti banko pavedimu, tvirtinami darbo dienomis ne vėliau kaip per 24 val. Negavę viso apmokėjimo už prekes per 24 val. nuo užsakymo patvirtinimo momento, Jūsų užsakymą anuliuosime.

7.4.      Prekių pristatymo sąlygos pateiktos 12 punkte „Prekių pristatymas Lietuvoje“. Prekes, kurias vežame pagal specialų užsakymą, pristatome per sutartą laiką. Jūs sutinkate, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo mūsų nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju įsipareigojame nedelsiant susisiekti su Jumis ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.

7.5.      Prekes Jūs įsipareigojate priimti pats. Tuo atveju, jei Jūs prekių pats priimti negalite, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Jūsų pateiktais duomenimis, Jūs neturite teisės reikšti mums pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

7.6.      Prekių pristatymo metu Jūs privalote kartu su mumis ar mūsų įgaliotu atstovu patikrinti siunta pristatytų prekių būklę bei pasirašyti prekių Pristatymo lape.

7.7.      Jums pasirašius Pristatymo lape yra laikoma, kad siuntoje esančios prekės yra tvarkingos, o siunta yra perduota taip pat tvarkingai, Jūs pretenzijų dėl siuntoje esančių prekių neturite.

7.8.      Pastebėję siuntoje esančių daiktų išorinį pažeidimą (įlaužimą (-us), įlenkimą (-us), įbrėžimą (-us), korozijos pažeidimą (-us) ar pan.), privalote tai pažymėti siuntos priėmimo–perdavimo dokumente bei dalyvaujant mums ar mūsų įgaliotam atstovui surašyti laisvos formos siuntos ir (ar) prekės (-ių) pažeidimo (neatitikimo) aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes atleidžiami nuo atsakomybės prieš Jus dėl prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas, ir dėl prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti apžiūrint prekių išorę.

7.9.      Jūs per 2 (dvi) dienas nuo prekių priėmimo dienos, turite teisę pareikšti mums pretenziją dėl vėliau pastebėtų ir aktais užfiksuotų neatitikimų. Šiuo atveju mes įsipareigojame išnagrinėti pretenziją per 10 (dešimt) darbo dienų ir, esant pagrįstai pretenzijai, pasiūlyti Jums grąžinti prekes arba pakeisti jas atitinkančiomis kokybės reikalavimus, arba sumažinti prekių kainą.

 

8.         Daiktų grąžinimas

Remiantis DAIKTŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO TAISYKLĖMIS, knygos yra negrąžintinos prekės, todėl kokybiškos prekės atgal nepriimamos ir nekeičiamos.
Grąžintinos yra tik nekokybiškos ar brokuotos knygos.

Jei norite grąžinti nekokybišką ar brokuotą knygą apie prekių grąžinimą nedelsdami informuokite mums el. paštu info@terrapublica.lt, laiško „Subject“ eilutėje nurodydami savo prekių įsigijimo PVM sąskaitos-faktūros numerį ir prierašą „Grąžinamos prekės“. Jei gavote nekokybišką prekę ar jos pakuotė buvo pažeista, prašome, nufotografuoti pažeidimus ir defektus. El. laiške nurodykite prekės pavadinimą, trumpai aprašykite prekės grąžinimo priežastį ir prisekite nuotrauką su pažeidimais ar defektais. Supakuokite prekes saugiai ir išsiųskite registruotu paštu:

Grąžinamos TAILIETUVA.lt prekės
Leidykla „Terra Publica”
Jaunimo a. 2
LT-5017 Kaunas

Prie siuntėjo duomenų nurodykite savo vardą, pavardę, adresą bei telefono numerį.

Svarbu:
Jeigu grąžinate nekokybiškas prekes (pvz., knygą pažeistu viršeliu) siuntimo išlaidas apmokėsime mes. Gavę grąžinamas prekes, mes informuosime jus atskiru el. laišku, ir, kaip numato Europos sąjungos el. prekybą reglamentuojantys įstatymai, per ne vėliau kaip 30 d. grąžinsime Jums pinigus į nurodytą sąskaitą arba pakeisime prekę kita – kokybiška. Tuo atveju, jeigu Jūsų siuntai buvo taikomas transportavimo mokestis, prekių pristatymo išlaidos nebus grąžintos.

Jei užsakydami padarėte klaidą (pvz., užsakėte kitą knygą panašiu pavadinimu):
Jeigu klaidą pastebėjote prieš tai, kai gavote TAILIETUVA.lt laišką, patvirtinantį apie tai, kad Jūsų siunta išsiųsta iš mūsų sandėlio (tai gali užtrukti nuo kelių valandų iki kelių dienų, jeigu užsakėte nedarbo dienomis), nedelsdami informuokite apie tai, kad norite pakeisti/atšaukti užsakymą el. paštu info@terrapublica.lt. Laiško „Subject“ eilutėje nurodykite savo užsakymo numerį ir prierašą „Klaidingas užsakymas“. Jūs taip pat galite pakeisti užsakymą paskambindami mums telefonu 8 683 64336 (darbo dienomis 8-17 val.).
Tuo atveju, jeigu klaidą pastebėjote vėliau, žr. prekių grąžinimo ir keitimo instrukciją.

Nekokybiška prekė:
Visos knygos, parduodamos TAILIETUVA.lt, yra NAUJOS ir laikomos optimalioje temperatūroje, apsaugotos nuo tiesioginių saulės spindulių, aukščiausios kokybės sandėliavo patalpose, atitinkančiose visus Europos sąjungos standartus. Kiekviena mūsų išsiunčiama knyga yra išoriškai patikrinama siuntos paruošimo proceso metu. Tačiau knyga nėra laikoma nekokybiška preke, jeigu ant jos galima pastebėti smulkių transportavimo, pakavimo ar saugojimo metu atsiradusių defektų, dažnai pastebimų ir įprastuose knygynuose parduodamose knygose (pvz.,nežymūs įbrėžimai viršelyje ar jo folijoje, nežymus popieriaus spalvos pakeitimas vienoje iš išorinių briaunų ar pan.).

Kas yra nekokybiška prekė:
Knygos: leidinys su pažeistu viršeliu ar vidiniais puslapiais; knyga su sulankstytais ar įspaustais kampais; knyga, kurioje vidiniai puslapiai išdėstyti neteisinga tvarka;
CD: pažeistas CD įpakavimas arba diskas;įrašo brokas;
Stalo žaidimai: pažeistas žaidimo įpakavimas arba vidinės žaidimų dalys;
Puodeliai: įskilęs, sudužęs arba kitaip mechaniškai pažeistas puodelis;
Apie gautas nekokybiškas prekes nedelsdami informuokite mus el. paštu info@terrapublica.lt., laiško „Subject“ eilutėje nurodydami savo prekių užsakymo numerį ir prierašą „Nekokybiška prekė“. Laiške nurodykite prekės pavadinimą ir trumpai aprašykite broko pobūdį (pvz., trūksta dalies knygos puslapių). Toliau sekite instrukcijomis apie prekių grąžinimą. Už nekokybiškos prekės grąžinimą mokame mes.

 

9.         Atsakomybė

9.1.      Jūs esate visiškai atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Jūs nepateikiate tikslių duomenų registracijos formoje, mes neatsakome už dėl to atsiradusius padarinius.

9.2.      Jūs atsakote už veiksmus, atliktus naudojantis e. parduotuve.

9.3.      Jūs atsakote už registracijos kodo perdavimą trečiosioms šalims. Jeigu trečiosios šalys naudojasi Jūsų registracijos kodu, Jūs atsakote už trečiosios šalies atliktus veiksmus.

9.4.      Mes neatsakome už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu Jūs patenkate į šiuos tinklalapius per e. parduotuvėje esančias nuorodas.

9.5.      Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai atsiradusius nuostolius.

 

10.       Informacijos siuntimas

10.1.    Mes visus pranešimus siunčiame Jūsų registracijos formoje pateiktu elektroninio pašto adresu.

10.2.    Jūs visus pranešimus ir klausimus siunčiate e. parduotuvės elektroninio pašto adresu: info@terrapublica.lt 

 

11.       Baigiamosios nuostatos

11.1.    Šioms Taisyklėms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

11.2.    Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka Lietuvos Respublikos teismuose pagal mūsų bendrovės registravimo vietą.

 

12. Prekių pristatymas Lietuvoje:


Pristaymo būdas Terminai ir sąlygos Pirkimo suma Kaina
Prekių pristatymas per kurjerį Kurjeris atveš siuntą tiesiai į namus ar darbovietę.Jūsų siunta bus pristatyta per 2-3 darbo dienas* bet kur Lietuvoje (išskyrus Neringą).Už pirkinį galite sumokėti tiesiai kurjeriui. Kurjeris priima tik grynus pinigus. Už atsiskaitymą kurjeriui imamas papildomas 0,87 Lt mokestis.Siuntos pristatomos darbo dienomis 9 - 17 val. Įsitikinkite, kad nurodėte adresą, kuriuo būnate tuo metu, ir telefono numerį, kuriuo kurjeris galės susisiekti su Jumis prieš atvykdamas, kad suderintų tikslų laiką. Iki 30 Eur  4,63 Eur
  30 Eur ir daugiau  Nemokamai
Prekių pristatymas į artimiausią Jums Lietuvos pašto skyrių Jūsų siunta bus pristatyta per 3-6 darbo dienas* į bet kurį iš beveik 800 Lietuvos pašto skyrių bet kurioje Lietuvos vietoje, įskaitant Neringą.Galite sumokėti Lietuvos pašto skyriuje, prieš atsiimdami siuntą. Atsiskaityti galite grynaisiais arba kortele. Už atsiskaitymą atsiimant imamas papildomas 0,87 Eur  mokestis.Apie atvykusią siuntą specialiu pranešimu informuos Jūsų pašto skyrius, o siuntą galėsite atsiimti patys Jums patogiu metu (pašto darbo valandomis). Jei norite gauti siuntą į pašto skyrių, informuokite apie tai el. paštu info@terrapublica.lt Iki 30 Eur 2,46 Eur
 30 Eur ir daugiau  Nemokamai
Siunta bus pristatyta į Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3 darbo dienas* į Jums patogiausioje vietoje esantį Omniva paštomatą (jį galite išsirinkti arčiau namų, darbovietės ar kasdienio maršruto).Už prekes reikia sumokėti iš anksto. Užsakydami prekes nepamirškite nurodyti savo mobiliojo telefono numerio.
Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute, o atsiimti galėsite per 7 dienas bet kuriuo paros metu, suvedę specialų kodą.Daugiau: www.Omniva.lt
Iki 30 Eur 2,46 Eur
 30 Eur ir daugiau  Nemokamai
Siunta bus pristatyta į Jūsų pasirinktą LP EXPRESS terminalą Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3 darbo dienas* į Jums patogiausioje vietoje esantį LP EXPRESS 24 terminalą (jį galite išsirinkti arčiau namų, darbovietės ar kasdienio maršruto).Už prekes reikia sumokėti iš anksto. Užsakydami prekes nepamirškite nurodyti savo mobiliojo telefono numerio.Apie į terminalą atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute, o atsiimti galėsite per 72 valandas bet kuriuo paros metu, suvedę specialų kodą. Daugiau: www.lpexpress.lt Iki 30 Eur 2,46 Eur
 30 Eur ir daugiau  Nemokamai

* – pristaymas vykdomas tik apmokėjus už prekes.
Daugiau informacijos teiraukitės info@terrapublica.lt